آغاز ثبت نام 100٪ رایگان لاتاری 2014 آمریکا (و لاتاری گرین کارت 2015 امریکا)

تاریخ شروع ثبت نام دوره DV2014 روز سه شنبه 11 مهر ماه ساعت 7 و نیم عصر و پایان این دوره عصر روز شنبه 13 سیزدهم آبان 1391 ساعت هفت و نیم  بود.

جهت اطلاع از نحوه ثبت نام رایگان برای DV2015 که سال 1392 در 11 مهرماه تا 13 آبان خواهد بود به سه لینکی که در ادامه آمده بروید و مطالب را بخوانید. لطفاَ قبل از پول دادن به کلاه بردارانی که به اسم لاتاری شرکت زدند حداقل اولین پست زیر را بخوانید.

لاتاری گرین کارت امریکا چیست؟ آیا رایگان است؟ آیا خودم به تنهایی می توانم ثبت نام کنم؟ برای پاسخ این سوالات لینک زیر را بخوانید:

http://mjza.persianblog.ir/post/17/

ترجمه کلیه سوالاتی که در فرم ثبت نام لاتاری از شما پرسیده می شود : 

http://mjza.persianblog.ir/post/32/

برای لاتاری چه عکسی باید آماده کنم؟ 

http://mjza.persianblog.ir/post/31/

 

توجه کنید که لاتاری فقط سالی یکبار و از حدود 11 مهر تا 13 آبان میشه ثبت نام کرد! بعضی شرکت ها الان پول می گیرند! با پول شما عشق و حال می کنند! اگر تا ساله دیگه کلاهبرداری نکنند و باشند معلوم نیست شما را ثبت نام کنند یا نکنند! پس قبل از ثبت نام و پول دادن به شرکت های ایرانی این سه پست را بخوانید تا بفهمید چقدر راحت و آسان میشه ثبت نام کرد.

امکان ارسال سوالات در قسمت نظرات وجود دارد.

/ 6 نظر / 445 بازدید
آرمین

از شما بابت تلاش ارزنده تان سپاسگذارم

احمد

اگگه ممکنه قسمت تماس با من مثل اینکه مشکل داره من یه کار واجب دارم باهاتون

احمد

اگگه ممکنه قسمت تماس با من مثل اینکه مشکل داره من یه کار واجب دارم باهاتون اصلا اگه میشه برام یه ایمیل بزنید ahmad_hamidzade@yahoo.com

محسن فریدونی فرد

گرین کارت و لاتاری

حسام حمیدی

با سلام سوالی داشتم این بد که آیا داشتن پاسپورت برای ثبت نام گرین کارت 100% الزامیست ؟ ممنون .

علی مقدمی

سلام دوست عزیز و ممنون بابت لطفی که به هموطنان عزیز دارید . . . یه سری شایعاتی شروع شده درباره ی احتمال حذف ویزای گونه گون (لاتاری) و میخواستم بدونم که صحت این موضوع چقدر هستش و آیا اصلا لاتاری سال 2015 برگزار خواهد شد؟ ممنو از لطف شما